Регистрация: 02.02.12
Отзыв об отеле Festival Riviera Resort (отель был переименован 01.09.16)
январе 2012
01.01.12 - 31.01.12

У готелі Festival Riviera Resort 4* ми відпочивали 10днів...

У готелі Festival Riviera Resort 4* ми відпочивали 10днів, туроператор anex tyr, виліт був із Києва о 13.30 у аеропорт Хургади ми прилетіли о 17.20. Далі нас зустріли представники anexа і доставили до готелю, дорога зайняла приблизно 20хв. Посилили нас приблизно за 30хв.

ПРО ГОЛОВНЕ: 1.НОМЕР,2.ХАРЧУВАННЯ,3.ПЕРСОНАЛ,4.ЛАНДШАФТ,5.ГІДИ ВІД АНЕХ ТУР.

1.НОМЕР- супер, кімната оптимальних розмірів, величезне мягке ліжко (2,0*1,6приблизні розміри), містка шафа купе у коридорі, ванна кімната простора, велике дзеркало, 4 рушники, телевізор з російським музканалом та ще 2 типу ртр, кондиціонер супер, у нас в номерах є балкончики. номер аж сяє чистотою, кожний кутик білосніжний, що до чистоти ванної кімнаті просто клас, на плиточці як у дзеркалі все видно, постіль білосніжна пахне свіжістю, випрасувана та акуратна.

2.ХАРЧУВННЯ- ті хто пише що малий асортимент мабуть лінувались пройти весь шведський стіл...на сніданок яєшниця,млинці(начинку обираєш сам) картопля, яйця варені, тости, тости французькі, овочі-помідори, огірки, салат, капуста різні бобові..., круасани, вмпічка яка хочеш,торти +фрукти диня,апельсини,фініки,банани,грейфрукти...молоко з пластівцями чай кава, капучіно--це лише сніданок. обід-картопля варена та фрі, рис білий та жовтий, макарони(дуже класні), мясо говяже, куряче, риба різні запіканки,+овочі+фрукти+класні булочки, свіжий хліб масло+ вина пиво що хочеш.на вечерю гарніри тіж мясо по їншому приготоване, лазанья,запіканка , нові торти+ більше фруктів...і ще багато іншого все не пригадаю. ВИПИВКА класні вина, розливне пиво, коктейлі також варті уваги, деякі напої такі як віскі,текіла, ром звіснож на любітєля.

3.ПЕРСОНАЛ-ДУЖЕ ХОРОШИЙ всі тобі усміхаються дуже привітні коли починають уже пізнавати то стаєш як свій серед своїх, перед подорожжю читала всяке що вони чіпаються, вимагають хабар,підсміхуються,не знаю може десь є і такі та не в цьому готелі. у головному ресторані офіціант приносив нам вина, хоч там самообслуговування, одного разу підійшов зовсім інший і зробив мені комплімент(коли чоловіка поруч не було). одним словом коли ви там будете то відчуєте які це приємні люди, не думаю що у нас дома так би ставились до гостей.

4.ЛАНДШАФТ-СУПЕР територія створена у пейзажному стилі, на велечезній площі сформована чітка система доріжок які звиваються між зеленими насадженнями які сформовані із високих та низьких пальм, а також стрижених кущів та живоплотів з використанням декоративно-квітучих чагарників та рослин. у готтелю спільна територія з готелем le jardin у них спільна інфраструктура, тому користуватись можна всім що розташовано на їх території, а це 6 басейнів з яких 2 для дітей, та 2 з підігрівом у осінньо-зимовий період,на території розміщені 5 барів де роблять класні коктейлі, три з них біля басейнів , є приміщення у якому що вечора проводиться дискотека.пляж-із червоного піску, вхід у море по сходах які розташовані кожні 30-30м решта викладено плитами та каменем, глибина води біля берегу 20см 150м від нього 60-80мсм дальше глибше. у сусіднього готелю є пітс на який ми без проблем потраплял.

5.ГІДИ ВІД АНЕХ ТУРУ. гіда якого нам надав анех для супроводжування у каїр був дуже хороший багато і цікаворозказував показував (звали його Шериф),на райський острів Paradise також був хороший гід імені не памятаю був жартівливий.

а от що до готельного гіда якого звали МОХСЕН- не маю слів, більш нахабног, злісного,грубого та расистського чоловіка я ще не зустрічала.він навіть не приховував своєї пихатості, складалось враження що ми потрапили у табір строгого режиму.тому на мою думку це єдиний вагомий мінус у даному готелі.

Добавлено 02.02.12 19:23 (3 596 символов в тексте)
Все отзывы juliantyrist (1)