июле 2012
01.07.12 - 07.07.12

З України в Болгарію

Ніколи не писала відгуки, але вони мені допомогли, коли шукала для своєї сім'ї готель. Поділюсь досвідом, може кому стане в пригоді! Відпочивали з 29 червня по 7 липня в Kini Park Hotel. Цей готель працює лише з туристичною компанією TUI. Готель не поганий як на 3 зірки. Що нам сподобалось найбільше - це чистота в номерах (прибирають ретельно кожен день, міняють полотенця і раз в три дні білизну). Досить тихо, тільки інколи долітала музика з центру(в центр Золотих Пісків йти десь біля кілометра). Тому якщо сім"я з дітьми, то це досить хороший варіант, тому що хто проживав в центрі, то практично до 4 ранку спати було не можливо!!! 90% відпочиваючих в даному готелі - німці. На рецепціїї адміністратор готелю знала російську мову, решта спілкування на англійській або німецькій мовах. Якщо хтось думає, що зрозуміє болгарську, то це велика помилка(якщо читаєш сам, то є схожість з російською, а на слух не зрозуміло нічого). Харчування не погане, але одноманітне. Швецький стіл сніданок і вечеря, перших три-чотири дні ще нормально, а потім проїдається. Маловато фруктів. Овочі і фрукти могли бути не завжди стиглі. скупенька мясна нарізка. В номер зі швецького столу заборонено брати будь яку їжу. На вечерю всі напитки за додаткову плату. В номерах є холодильники, але щоб ними користуватися треба доплачувати (10 левів за 7 днів, або 2 лева за день). Лев=5 грн. Євро = 1,95 лева. Правда холодильники ледь холодять. Немає в номерах кондиціонерів(в деяких є вітряк). Фен, якщо на рецепціїї скажеш, то видадуть(безкоштовно), а так може і не бути в номері. Інтернет(лай-фай) також за додаткову плату скажуть пароль входу. Лежаки і парасольки біля басейну безкоштовні. До моря треба йти досить далеко. те що в рекламці говориться 250м... це напевне напоререк через урвище треба летіти. Йти треба добрих 15-20хв. по сходинках вниз. Дуже тішило те, що йти треба парком, всюди дерева, тому це не було надто виснажливо. На пляжі був безкоштовний лай - фай. Море чарівне!!! Тепле і чисте! Це не йде ні в які порівняння з Кримом. На пляжі не багато людей. Майже всі користуються своїми парасольками. За додаткову плату можна взяти лежак і парасольку на прокат(10 левів=50грн. за день). Є також і платний пляж, де в ціну проходу на нього включено вже лежак і парасольку. Є біля готелю парковка безкоштовна і в тіні майже весь день машина. Якщо ви їдете своєю машиною, то врахуйте, що дорога виснажлива. Дуже багато обмежень по швидкості. В населених пунктах 50(без звичного+).

Поїзкою ми задоволені. Готелем десь на тверду 4. бажаю всім, хто прочитав мій відгук хорошого відпочинку! Якщо в когось є запитання, з радістю відповім mail : market_tex@mail.ru

Добавлено 24.07.12 20:17 (2 652 символов в тексте)