Регистрация: 29.08.14
августе 2014
09.08.14 - 18.08.14

Відпочивали з 9 по 18 серпня 2014року. В готель прибули...

Відпочивали з 9 по 18 серпня 2014року. В готель прибули близько 01.00, при заселенні попросили 10$ за хороший номер, я погодилась. Номер справив враження і на мене і на дітей: стара сантехніка, чорний грибок на стінах у ванній, стара і брудна ванна, порвані рушники. В номері було несправним майже все, що там було: кондиціонер, світло у ванній і в коридорі, двері у ванну, двері на балкон... На рецепшині на моє невдоволення мені сказали, що на весь готель є ще тільки один вільний номер (але він виявився на вигляд ще гіршим) і що мій номер дуже гарний, а все що не працює - зараз відремонтують. До 4 год ранку в моєму номері проходив ремонт всього, рушники поміняли, номер обіцяли поміняти завтра. А "затра" ми зрозуміли, що номери практично всі однакові, а розташування (у нас був 52 корпус) справді дуже зручне: 2-ий поверх, сонце на балконі і в номері зранку і до 11 год, а з 11 і до вечора - тінь, близько до ресторану ( через 1 корпус), поруч басейн, не шумно. Єдиний серйозний мінус - це грибок у ванній ( у молодшої доньки бронхіальна астма, тому для нас це проблема). В інший номер нас так і не переселили, але ми більше і не настоювали.

Інших мінусів за весь час відпочинку не було :)

Територія готелю велика, зелена і доглянута, по дорозі до пляжу є на що подивитись, ми майже завжди ішли пішком, хоч регулярно їздить Таф-Таф, довозить до ліфта, яким можна спуститись на пляж. Але, якщо спускатись сходами до моря, краєвид - просто неймовірний. Пляж великий, лежаків - більше ніж достатньо в будь-який час, Три понтона на досить великій відстані один від одного, тому ніяких"пробок" з туристів ні на понтонах, ні у воді ніколи не було. МОРЕ - чисте, прозоре, КОРАЛИ -живі, яскраві, РИБИ - НЕЙМОВІРНІ і їх дуже багато !!! Взуття, маски, дітям надувні нарукавники ми мали свої, але все це можна купити на території готелю.

Басейни чисті, кожного дня ми бачили, як беруть проби води. Один раз басейн з гіркою після забору проби був закритий до обіду для фільтрування через забруднення, що не може не радувати (значить проби дійсно проводять). Є 2 водні гірки, катаються і діти і дорослі, але черг майже не буває.

Ресторан. Харчування різноманітне, страв дуже багато, особливо на обід і вечерю. Не намагайтесь за один раз зїсти все, що є в асоритменті і за час відпочинку навіть не встигнете все перепробувати (для тих хто звинувачує в одноманітності). Фрукти, м*ясо, риба є завжди. Десерти - на будь-який смак. Місць в ресторані всім вистачає, прибирають посуд і сервірують столи дуже швидко. "-" - Посуд не завжди чистий.

Персонал готелю. Працюють зранку і до ночі в шаленому темпі, і при цьому привітні, усміхнені, а до дітей у них взагалі особливе ставлення!!! Якщо б кожен турист в обов*язковому порядку за час відпочинку на одну годину став за барну стійку і обслужив 400 гостей по 10-15 разів, особливо тих що "мусять" випити на всю вартість путівки і поскандалити хоч з кимось з персоналу, бо в них "все включено"...

Особливі враження у нас залишились від Дитячокго клубу. Ми не планували його відвідувати, але дитину на mini-disco запросили прийти і вона на наступний день пішла. Такого захоплення у неї не викликали ні риби в морі , ні водні гірки! Дівчата-аніматори Зоя, Оксана, Світлана - просто МОЛОДЦІ !!! Ігри, розваги для дітей напротязі цілого дня + вироби зроблені власними руками + mini-disco ввечері - дитина просто в захопленні ! Особлива подяка Зої - при тому, що діти мало не штовхаються щоб стояти, сидіти чи танцювати біля неї, вона встигає приділити увагу кожному !!! Адміністрації готелю варто цінувати і мотивувати роботу таких працівників !

Команда дорослих аніматорів теж дуже сподобалась - активні і ненав*язливі.

На території готелю є магазинчик Томаса. Якщо отримали сонячні опіки - звертайтесь туди. Він порадив мазь - допомогло вже після першого застосування.

Відпочинком ми залишились дуже задоволені. Номер підвів, але завдяки привітному персоналу, чудовій дитячій анімації, чистим басейнам з водними гірками, великому, красивому пляжу,багатому підводному світу, ми б вибрали для відпочинку цей готель знову.

Добавлено 29.08.14 03:18 (4 108 символов в тексте)

20:59 30.08.14

Хохлы вообще охренели, на рускоязычном сайте свою мову пихаете. Идите на tophotel.ua и там пишите на своем недоделанном языке.

21:04 30.08.14

Сорри опечатался: русскоязычном

14:11 31.08.14

Дякуємо за Ваш відгук. Власне, саме зараз намагаємось обрати готель для сімейного відпочинку з дітками. Розглядали і можливість поїхати в Дрімс оскільки він досить дешевий в цьому сезоні. Ваші зауваження щодо стану номерів мене не лякають. Ми все ж таки орієнтуємось на активний відпочинок на морі,дайвінг екскурсії. Єдине, що в цьому році ми щукаєм готель з максимальною, наскільки це моживо, відсутністю наглих, неврівноважених, невихованих та вічно п"яних москалів, наявність яких зіпсує будь -який відпочинок. Чи не не підкажете Ви, Наталко, якою є ситуація щодо даного питання у готелі?

17:43 31.08.14

Здравствуйте, уважаемая Наталья!

Благодарим Вас за выбор нашего отеля и за опубликованный подробный отзыв. Приносим свои извинения за все неудобства, с которыми Вы столкнулись в номере. Отдельное спасибо за добрые слова в адрес нашего персонала. Мы рады ,что Вашему ребенку понравился детский клуб отеля. Особенно радует, что Вы бы хотели к нам вернуться.

Надеемся на новую встречу с Вами.

С уважением и наилучшими пожеланиями,
Евгения

Уважаемый Дмитрий, выражая свою национальную неприязнь в достаточно грубой форме, Вы позорите русский народ.

С уважением и наилучшими пожеланиями,
Евгения