Регистрация: 02.05.18
августе 2017
28.08.17 - 11.09.17

Відгук для сімей з дітьми

Коротко про головне: сім"я з двома дітьми 7 і 2 роки

1. Заселення пройшло досить швидко 10хв і без проблем. Якщо ви з дітьми, просіть номер в лівому (від рецепції) крилі, тому, що в даному готелі три дні на тиждень готують на літній терасі (дуже гарно і смачно) але потім металеві столи возять під вікнами до ТРетьої години ранку!!! Номерний фонд - достойний, з неполадками звертайтесь ЛИШе до гестрелейшенс (двчата в лоббі), на рецепції не реагують. Ретельно оглядайте номер при заселені, особливо тріщини на скляних дверях і т.д., інколи на цьому хочуть збрити лишні $((

2. Територія гарна, доглянута, але її дуже мало,великий двохрівневий басейн і дві доріжки. Ввечені з дітьми практично нікуди дітись, є дитмайданчик, але на відшибі в лівому кутку як до пляжу. І до тогож він майже не освітлюється. Ми б з радістю сюди повернулись, але з дітьми досить не комфортно.

3. Ресторан, швидше "харчівня, котра просить оновлення" знаходиться на другому поверсі біля рецепції - ЛІФТА НЕМАЄ, щодня носили дит візок по вузьких крутих сходах з поворотом, хоча можна дивитись з ін сторони - скидаєш лишні калорії, але... це мінус для готеля. Перед входом є дезенфікуюча рідина для рук, це плюс. Далі: стаканів для води і вина хронічно невистачало, особливо це дратувало ввечері, коли вино приносили в гранчаку(. Ти сидиш така вся гарна, в сукні і з макіяжем, сама!, бо чоловік ганяє по крутих сходах з дитям і тут контрольний в голову - п"єш вино з гранчака(( Персонал не те щоб сильно привітний, але і не хамський, метушаться по-єгипетські. Дуже приємна жіночка в ресторані Фатіма (якщо не помиляюсь), ми звертались до неї, все швидко вирішувала.

Їжа, в принципі, приємно вразила для 4*, особливо вечері на літньому мійданчику. Все дуже смачно, ми всьоме в Єгипті і завжди в 5* є з чим порівняти. Багато гриль став, були морепродукти: кальмари, краби, цілий тунець; баранина, телятина, качка, прекрасний вибір салатів і соусів, десертів багато, тістечка одноманітні, а от пахлава смачна але дуже калорійна. Фруктів було небагато, а як приносили щось толкове (свіжий інжир чи виноград) то розмітали за лічені хвилини. Були фреші і кавун, котрого помпезно видавали вдень на літній терасі.

Сніданки на 3й день з 14ти!! приїлись, бо на європейський манер, але ми голодні не були. Обіди більш менш - смачна картопля фрі і смажена риба.

4. Море - найкраща бухта в Шармі, затишна і зручна для дітей і дорослих, пляж - невеликий але місця хватає всім. Спуск до моря довгий, але пологий, для коляски не проблема. Риф - неймовірний живий, багато рибок. До речі про рибок - і тут хватає дегенеративних імбіцилів, котрі, попри категоричну заборону, годують в морі рибок і роблять селфі, а потім ці, не завжди беззубі і безпечні, рибки плавають в притул з тобою, в надії на поживу. Повірте досить страшно коли тебе в морі 10 хв супроводжує риба-хірург, мабуть не варто розяснювати чому в неї така назва.

5. В цілому, готель хороший, адекватний своїй ціні, і втирає носа багатьом 5*.

риф пляж їжа номери територія
велика кількість сходів без пандусів
Добавлено 02.05.18 00:40 (2 973 символов в тексте)

20:10 04.05.18

Дорогие гости,

Мы благодарим Вас за выбор Jaz Fanara Resort & Residence.
Генеральный менеджер и вся команда отеля хотели бы поблагодарить Вас за ваш положительный отзыв. Каждый Ваш отзыв дает нам сильную мотивацию для повышения уровня предлагаемого сервиса.
Еще раз благодарим Вас за отдых в нашем отеле и Ваш отзыв.

С уважением,
Команда Гест Релейшн

18:10 07.05.18

Поділіться будь ласка в яких готелях Шарму Ви ще відпочивали, які можете порекомендувати?

Все отзывы Olga (4)