Регистрация: 17.12.18
апреле 2019
20.04.19 - 27.04.19

Чудовий готель для сімейного відпочинку

Всім доброго дня! Ми щойно повернулися з даного готелю і, поки не забулося, вирішила додати й свій відгук)

В готель ми заїхали після 20-тої години. Нас швиденько відправили на вечерю, потім швидко заселили. У самі віддалені корпуси, номери починаючи з 4000. Корпус далеко від ресторану та виходу на пляж. Зранку довелося міняти номер, за додаткову платню. Новий номер був кращий, а, саме головне, значно ближче до ресторану та зупинки автобусу на пляж.

Розташування готелю. Прекрасне. Як на мене) Ми хотіли відпочити в тиші та спокої. Нас цікавило тільке море та перебування на пляжі. Тому цей готель підійшов ідеально.

Це самий останній готель в цій частині Шарму. Також, це закрита територія заповідника. Людей мало, розваг, метушні та шуму, поготів.

Пляж. Широкий, піщаний, розвернутися було де)

Море. Перші дні було дуже вітряно. Хвилі були дуже високі. Ніхто не ризикував занурюватися в таку воду.Температура води трималася на рівні 23-24.

Згодом, море стало спокійніше, але не набагато. Проте, можна було хоча б зайти. Зліва(якщо стояти обличчям до моря), там, де бедуїнське поселення, море значно спокійніше. Навіть, коли біля нашого пляжу були високі хвилі, там було відносно спокійно і можна було плавати вдосталь.

Море тут казкове. Незважаючи на хвилювання. Ми в Шармі вже не вперше, але тут море та пляж мені сподобались найбільше.

Харчування. Хороше . Мені сподобалось, решті родини теж. Дітям було з чого обрати.

Територія та басейни. Найбільший басейн був на реставраціїї, закритий. Там встановлювали водні атракціони. Маленькі не вразили. Я б радила, взагалі, басейнами не користуватися. Я не бачила, щоб їх чистили. Жодного разу.

Територія величезна. Гарно оздоблена.

В принципі, все було чудово. Але був і мінус. Це неохайність, особливо те, що стосувалося прибирання. З прибиранням та охайністю там справжня біда.

Якщо мене читають люди, які причетні до фукціонування готелю. То зверніть увагу на прибирання. Воно на дуже низькому рівні.

море пляж харчування віддаленість від розваг велика територія
прибирання
Добавлено 29.04.19 21:24 (1 976 символов в тексте)

17:59 15.05.19

добрый день. Завтра вылетаю в этот отель с двумя мальчишками 7 и 10 лет. ответьте пожалуйста на вопросы, если не сложно: Есть ли в номере фен? нужны ли коралки? открылись ли уже горки? и в каком корпусе лучше просить номер? Заранее благодарю.

Все отзывы Марина (3)