Регистрация: 02.07.19
июне 2019
01.06.19 - 30.06.19

Отель Преслав 3*

Хороший варіант для бюджетного відпочинку!

Потрібно розуміти, що це 3*!

Харчування прекрасне, іжа різноманітна, в загальному меню як для дітей, так і для дорослих. М'ясо натуральне та рублене, риба, овочі, фрукти є кожного дня в асортименті і достатній кількості! Досить смачно! За 7 ночей небуло ніяких нарікань на смак чи якість іжі! Алкогольні та б/а напої нормальної якості. Проте кава та чай- це не ті напої, які можна пити), найпростіші і найдешевші варіанти. Краще замість кави взяти бренді).

Щодо території, то дійсно готель знаходиться в деревах, прилегла територія закинута, брудна, купа гілок та сміття. Тому парком, це не назвеш! Дерева настільки густі, що в номера напевно сонце не пробивається.

Нам пощастило, з другої спроби правда ( бо спочатку нас поселили на 1 поверх, з номером в кущах, і без балкона, але з дверима, які виходили в кущі), але я попросив і нас переселили!

номер був на 3 поверсі, вікна виходили на фасадну- парадну сторону! Вигляд був хорошим!

Номер прибирався добре! щодня, рушники змінювали один раз в три дні.

Окремо про ліжко, матрас хоча і новий, але пружини по всій його площі давили в спину( це на вагу 95 кг), дружині (55 кг) було комфортно. Можливо, якби я поскаржився, щось би і поміняли, Але я не говорив нічого.

Внутрішній двір готелю- крутий! затишний! АЛЕ не прибраний, брудний, листя в кущах ще не прибране з осені минулого року. Там з цього дворику можна зробити прекрасну територію, але нікому того не треба.

До моря йти 5 хв, зручно!

Щодо поселення, то орієнтуйтесь на те, що якщо ви приїдете в 7 ранку, то будете чекати поселення до 14-00, так само, як і браслетів! Звичайно, вам люб'язно запропонують залишити речі в обладнаній кімнаті і скажуть приходити в 14-00. Перший прийом їжі у вас буде -полуденок з 16-17...там буде крута слойка! До цього часу вас годувати ніхто небуде!

Розваг для дітей немає, спортзалу - немає!!!

ЗАГАЛОМ ДОБРЕ,

ЯКЩО розглядати, з точки зору харчування, і розміщення (це я про наш номер, бо є номера, дійсно з видом на смітник, чи повалені 2 роки назад дерева!)...Туреччини за такі гроші з таким харчування переконаний небуде! Ціна - якість!)

Сергей оценил сервисы

Харчування віддаленість від моря (5 хв) розташування окремих номерів
Брудна внутрішня та прилегла територія
Добавлено 02.07.19 15:49 (2 156 символов в тексте)
Все отзывы Сергей (1)